Kuchnie na wymiar Bielsko Biała

Zastanawiając się jakie meble najlepiej nadają się do kuchni przetestowaliśmy jakie czynniki mogące zniszczyć meble występują w pomieszczeniu kuchennym. Doszliśmy do wniosku że materiały użyjemy do produkcji winny być wytrzymałe na następujące czynniki między innymi temperatura, wilgotność, zarysowania, niszczenie kolorów. Dlatego podczas procesu produkcji wybieramy renomowanych materiały.

Wciąż śledzimy nowości na rynku kuchni, przez co jesteśmy na bieżąco w domenie mebli kuchennych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie aranżowania wnętrz kuchennych. Urządzamy pomieszczenie kuchenne, które charakteryzuje wyszukany charakter, dopracowane elementy, olśniewająca jakość. Stworzone przez nas kuchnie aranżujemy w sposób wyjątkowy i zgodny z charakterem i oczekiwaniami mieszkańców. Nasze kuchnie tworzymy w standardowym oraz nowoczesnym wyglądzie z AGD wolno stojącym oraz AGD pod zabudowę. Posiadamy również szeroką gamą akcesoriów do mebli kuchennych oraz urządzeń uzupełniających. Jako designerzy kuchenni dajemy państwu mnogość możliwości od mebli klasycznych, kuchnie nowoczesne, z podświetleniem LED, z kształtami okrągłymi, kanciastymi. Do wyboru mamy również wiele alternatyw kolorystycznych oraz mnogość dodatków.

Nasz punkt sprzedaży mieści się w Bielsku-Białej na ulicy Wyzwolenia 137.
Już teraz zamów bezpłatny pomiar w Twoim domu. Jest to propozycja skierowana do wszystkich ceniących sobie czas i wygodę. Dzięki nowoczesnym pomiarom nie tracimy czasu na pomyłki, które mogłyby mieć miejscy przy pomiarach klienta.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony kuchnie na wymiar bielsko oraz do naszego biura w Bielsku Białej.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s